Môže byť politika pozitívna? Musí byť!

Politika má byť službou pre občanov štátu. Milióny ľudí na Slovensku očakávajú od politiky a politikov zlepšenie ich života a jeho uľahčenie. Vnímaním politiky v prvom rade ako službu pre občana, blížneho svojho, je možné zlepšiť náš štát k lepšiemu. A slúžiť treba pozitívne.

V politike nie je priestor na výhovorky, alibizmus, už vôbec nie na klamstvo. Ani predvolebné sľuby nevoňajú stále pozitívne, namiesto úprimnosti v nich často cítiť pretvárku. Chýba v nich pozitivizmus.

Voľby sú príležitosťou zvoliť si pozitívnych ľudí, ktorí nás budú povzbudzovať v našom živote, uľahčia nám ho, pomôžu nám v našich problémoch, prinesú do nášho života radosť. Bez výhovoriek a alibizmu. Potom bude aj politika pozitívna. Musí byť pozitívna.

Je to v našich rukách, v našom hlase. Voľme pozitívne a s radosťou, ale aj s presvedčením, že robíme dobrú vec pre našu budúcnosť. Pozitívna politika sa začína u nás. V našich myšlienkach, s ktorými vstúpime do volebnej miestnosti. Aj pozitívne odovzdaný hlas vo voľbách je pozitívnou politikou.

Nezabudnime ísť voliť. Pozitívne odovzdaným hlasom zvolíme pozitívnych politikov a tí budú pozitívne rozhodovať o našej krajine a našich životoch.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *